Elektrosek - DS-2CE16D0T-IRPF
DS-2CE16D0T-IRPF

• Kamera me performance te larte 2 MP • Output HD analog me rezolucion deri ne 1080p • Smart IR, deri ne 20 m distance • Rezistente ndaj ujit dhe pluhurit • 4 ne 1 (TVI/AHD/CVI/CVBS)